Skip to content

W służbie zdrowia dla Twojej firmy

Firmy w obecnych czasach nie muszą działać jedynie przez Internet.
Przy zachowaniu ostrożności i odpowiednich nakładach na bezpieczeństwo pracowników można zbudować komfortową atmosferę pracy. Warto do tego celu stosować profesjonalne środki czystości, cieszące się zaufaniem służby zdrowia.

Voigt Produkty – Profesjonalne środki czystości

Starannie dobrany skład, pozbawiony zbędnych substancji, zapewnia skuteczne działanie w niskiej cenie. Produkty Voigt, dzięki skondensowanej formule oznaczają także mniej opakowań.

Dbałość o środowisko naturalne nie musi być kompromisem ze sprawnością działania. Brak szkodliwych substancji a jednocześnie wysoka efektywność sprawiają, że coraz więcej osób ufa profesjonalnym preparatom.

Środki dezynfekujące do wspólnych przestrzeni

Warto rozważyć inwestycję w zdrowie pracowników, jako sposób na zwiększenie osiągów firmy. Bezpieczeństwo w miejscu pracy można podnieść za pomocą prostych i sprawdzonych metod, dostępnych od ręki.

Wietrzenie miejsca pracy nie wystarczy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Voigt produkty z aktywnym składem chemicznym zadbają o sterylność wspólnych przestrzeni w przystępnej cenie.

Oprócz tego w asortymencie można znaleźć odświeżacze powietrza do stosowania w salach konferencyjnych i biurach oraz preparaty ochronne do podłóg narażonych na zarysowania.

Zapewniamy zdrowie

Szpitale wymagają ogromnych ilości preparatów dezynfekujących i płynów czyszczących różne powierzchnie. Łatwość przechowania w połączeniu z wysoką skutecznością, to idealne rozwiązanie dla placówek służby zdrowia.

Skondensowane środki czystości pozwalają na minimalizację zajmowanej przestrzeni, a Voigt produkty w przemyślanym zestawie obniżają koszt zakupu i transportu.

Pomoc dla klientów

W internetowym katalogu znajdują się czytelne instrukcje przydatne do prawidłowego korzystania z preparatów.

Oprócz tego w serwisie znajduje się „Kalkulator zużycia produktu”, z którego warto skorzystać przed złożeniem zamówienia. Narzędzie pozwoli dobrać odpowiednią ilość preparatu po określeniu rozmiaru powierzchni, wymagającej sprzątania.