Skip to content

Realizacje, które nie każą czekać

Chęć posiadania własnego lokum bez czekania latami na spełnienie tego celu, to marzenie ściętej głowy. Ale czy aby na pewno? Firmy budowlane funkcjonujące na współczesnym rynku nie potrafią co prawda przyspieszyć formalności kredytowych. Za to po uzyskaniu funduszy mogą postawić Ci gotowe tanie domy w kilka dni!

Gdy już dostaniesz pieniądze

Kredyt bankowy to nie chwilówka, nie dostaniesz go od ręki. Jednak już na etapie zaciągania kredytu rozejrzyj się za możliwościami, jakie daje Ci współczesne budownictwo. Podczas gdy Twój bank będzie analizował wszelkie formularze, Ty przejrzyj oferty na domy drewniane w stylu kanadyjskim, domy mobilne, domy z paczki lub z prefabrykatów. Możliwości jest mnóstwo!

Od planu o własnym domu do realizacji już naprawdę krok – masz wreszcie pieniądze na koncie. Wybrałeś już firmę, która zrealizuje Ci odpowiedni typ domu, i co dalej? Wybierz konkretny metraż spośród kilku projektów dostępnych zwykle na stronie realizatora. Fakt, wybór jest nieszczególny, bo też montaż gotowych domów nie pozwala na budowanie wymyślnych brył.

Proste i tanie w budowie

To właśnie prostota bryły sprawia, że dom jest tak łatwy w montażu. W niektórych przypadkach do postawienia domu w stanie surowym wystarcza 8 godzin! Zakładając jednak, że wybrałeś dom o nieco bardziej skomplikowanej bryle i dużej powierzchni, nie powinieneś go odebrać później niż za pół roku. W porównaniu z latami budowania domów tradycyjnych – jest to ogromne uproszczenie sprawy.

Nowoczesne technologie pozwalają na wykorzystanie surowców trwałych, odpornych na wilgoć i przenikanie powietrza, a przy tym tanich w produkcji. Rezultatem jest obniżenie kosztów materiału! Gdy dom jest budowany przez kilka dni lub tygodni, redukcji ulega też koszt utrzymania ekipy budowlanej. Realizator jest w stanie postawić w ciągu roku kilkakrotnie więcej takich domów niż systemem tradycyjnym, dlatego też jego usługi mogą być tańsze.

Brzmi zbyt słodki?

Mogłoby się wydawać, że dom własny, tani, energooszczędny i nowoczesny, a do tego ekspresowo postawiony to zbyt piękne, by było prawdziwe. Należy jednak przywyknąć do tego, że świat idzie do przodu, a razem z nim technologie budowania.

Dziś naprawdę możliwe jest zbudowanie własnego domu bez długich lat oczekiwania, i to takich, na które nas stać. Nierzadko współcześnie budowane gotowe tanie domy są tańsze niż mieszkania w bloku!

Nie należy się też martwić o funkcjonalność czy komfort mieszkania w takim domu. Realizator zadbał o wszelkie szczegóły wzorując się na budowach realizowanych na Zachodzie już od wielu lat.