Skip to content

Deweloper Kraków – nowe mieszkania w Krakowie

Marzenie o własnym mieszkaniu łączy większość polskich rodzin. Decydując się na zakup nieruchomości w Krakowie, trzeba przygotować się na miesiące poszukiwań – opcji jest wiele, a lokale różnią się nie tylko lokalizacją, ale także standardem i ceną. Jednym z pierwszych wyborów, które czekają każdego, kto zdecydował się na zakup mieszkania, jest decyzja, czy kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy pierwotnym. Dlaczego warto postawić na nowe mieszkania w Krakowie i z jakimi zaletami wiąże się to rozwiązanie?

Dlaczego mieszkania deweloperskie to najlepsza opcja?

Rynek pierwotny nie bez powodu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Mieszkania deweloperskie oferują bowiem wygody, o których można zapomnieć kupując nieruchomość z drugiej ręki. Nowe mieszkania w Krakowie są stuprocentowo dopasowane do potrzeb współczesnych rodzin. Deweloperzy dbają o to, by sytuować budynki mieszkalne w atrakcyjnej lokalizacji, a także by wykończyć je zgodnie z obecnymi standardami. Nieruchomości mają więc praktyczną powierzchnię oraz rozkład, są dobrze oświetlone, a także docieplone, dzięki czemu zamieszkując w nich, można liczyć na maksimum wygody. Dodatkowo nowe inwestycje wyposażone są często w miejsca parkingowe, windy, wózkownie, rowerownie. Są dopasowane do potrzeb niepełnosprawnych, a także oczekiwań młodych rodziców, którzy chcą swobodnie poruszać się po budynku z wózkiem dziecięcym. Co więcej, niemal każdy deweloper Kraków proponuje apartamenty wyposażone nie tylko w duże balkony, ale także tarasy i ogródki.

Nowe mieszkania w Krakowie – mieszkaj na własnych warunkach

Jakie inne atuty ma zakup nowego mieszkania w Krakowie? Kupując lokal w świeżo wybudowanej nieruchomości, można mieć pewność, że wymarzone M urządzi się wedle swoich osobistych potrzeb. Deweloper Kraków oferuje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z jednym z oferowanych standardów lub oddanie mieszkania w stanie surowym, niewykończonym. Urządzając nieruchomość od podstaw, użytkownik ma możliwość stuprocentowej indywidualizacji, nie tylko jeśli chodzi o użyte materiały, ale także np. rozkład pomieszczeń w mieszkaniu. Na etapie budowlanym jest możliwość chociażby przesunięcia ścian. Mieszkanie w stanie deweloperskim w konsekwencji jest tańsze niż to z rynku pierwotnego, ponieważ do kosztów remontu nie trzeba doliczać ceny zdejmowania starych materiałów, wyrównywania podłóg czy wymiany okien. Nowe mieszkania w Krakowie to maksimum wygodny bez konieczności większych niż w przypadku lokalu z drugiej ręki nakładów finansowych.

Tekst powstał dzięki pomocy specjalistów z Techniq – deweloperem nieruchomości.